پرسش‌های متداول (FAQ)


با توجه به سوالات پر تکراری که از طریق صفحه تماس با ما برای مت کالا ارسال شده است تصمیم داریم شما را با پاسخ تعدادی از آنها آشنا کنیم. در لیست زیر با ما همراه باشید.

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟

در صورتی که با خواندن بخش پرسش‌های متداول جواب سوال خود را پیدا نکردید با استفاده از صفحه تماس با ما سوال خود را ارسال کنید. به زودی جواب برای شما توسط تیم پشتیبانی مت کالا ارسال خواهد شد.
نحوه ثبت سفارش در سایت به چه صورت است؟

برای ثبت سفارش جدید ابتدا با مرور بخش محصولات سایت مت کالا اجناس مورد نیاز خود را انتخاب کنید و سپس برای دریافت فاکتور و ثبت نهایی با شماره تلفن دفاتر فروش موجود در پایین تمامی صفحات سایت تماس حاصل فرمایید.

تولید و ارسال محصولات چقدر زمان می برد؟

تمامی محصولات نمایش داده شده در سایت به طور معمول در انبار شرکت مت کالا موجود می‌باشد. در صورت درخواست مشتری برای تولید اجناس با رنگ و یا ابعاد خاص نیز امکان تولید در بازه زمانی 7 تا 10 روز می‌باشد. زمان دقیق ارسال کالا نیز پس از تماس تلفنی به مشتری اطلاع داده می‌شود.

نحوه ارسال سفارشات به تهران و دیگر شهرستان چگونه می‌باشد؟

بسته به حجم سفارشات مشتریان در تهران وسیله نقلیه مورد نیاز توسط مت کالا از باربری‌های مجاز و یا سرویس اینترنتی مانند الوپیک، اسنپ باکس و … هماهنگ و پس از اطلاع هزینه ارسال و زمان تحویل کالا در مقصد به شما، سفارشات ارسال می‌گردد. همچنین ارسال بار به دیگر شهرستان‌ها برای سفارشات خرد توسط باربری و در سفارشات کلی با کرایه ماشین متناسب با حجم و وزن بار انجام می‌پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه ارسال محصولات مراجعه فرمایید.

آیا امکان درخواست نمونه محصولات مت کالا وجود دارد؟

همانطور که در صفحه درخواست نمونه محصولات به طور کامل توضیح داده شده است با تماس با دفتر فروش شرکت و یا از طریق فرم آنلاینی که در این صفحه ایجاد شده است امکان دریافت کالیته محصولات برای اطمینان از کیفیت به صورت رایگان وجود دارد.

چگونه پیش فاکتور و تصاویر تکمیلی از محصولات دریافت کنم؟

برای دریافت پیش فاکتور، تصویر رنگ‌بندی و نمونه کارهای انجام شده می‌توانید در واتساپ و دیگر شبکه اجتماعی با شماره 09906443527 ارتباط برقرار کنید. همچنین در پایین صفحات با کلیک بر روی لوگو واتساپ به صورت مستقیم به پشتیبان مت کالا در این پیام رسان متصل خواهید شد.

آیا امکان دریافت لیست قیمت محصولات به صورت همکاری وجود دارد؟

برای دریافت لیست قیمت همکاری محصولات مت کالا کافی است اجناس مورد نیاز خود را به واتساپ شماره موبایل 09906443527 ارسال فرمایید.

شرایط گارانتی و مرجوعی محصولات مت کالا چیست؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت مت کالا دارای یکسال گارانتی تعویض می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از گارانتی از صفحه گارانتی محصولات استفاده فرمایید.

نصب کفپوش چگونه انجام می‌شود؟

اگر برای نصب کفپوش در سالن و یا محیط خود نیاز به نصاب ندارید و می‌خواهید خودتان این کار را انجام دهید پیشنهاد می‌کنیم از سری مقالات بخش راهنمای مشتریان مت کالا دیدن فرمایید. به یاد داشته باشید نصب صحیح کفپوش علاوه بر جنبه زیبایی بر روی عملکرد این محصول نیز در هنگام استفاده تاثیر مستقیم می‌گذارد.