چمن مصنوعی

چمن مصنوعی رولی برند مت کالا، چند منظوره و بسیار بادوام هستند. از الیاف مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش، مواد پلی‌اتیلن و لاتکس با دوام با سوراخ‌های تخلیه ساخته شده‌اند و تمیز کردن آنها بسیار آسان است و به‌سرعت خشک می‌شوند. برای استفاده در همه پروژه‌های طراحی داخلی و طراحی فضای باز بسیار کاربردی و مناسب می‌باشند.

ضخامت چمن با تراکم بالا 8، 11، 13، 20، 25 و 50 میلیمتر بوده و بسیار شبیه به چمن واقعی است. چمن مصنوعی ما غیرسمی و فاقد سرب است. کفپوش مناسبی برای محل بازی حیوانات خانگی و بچه‌ها است. همانند چمن طبیعی، سرسبزی را در طول سال برای شما فراهم می‌کند.

چمن مصنوعی به‌عنوان کفپوش کاربردهای زیادی دارد. در حال حاضر برای فضای باز آپارتمان‌ها و حیاط، اطراف استخرهای شنا، محل بازی حیوانات، زمین بازی بچه‌ها، روف گاردن، کفپوش مناسب برای مراسم و مجالس مهم و کف زمین بازی مدرسه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بدون نیاز به چمن‌زنی، آبیاری، اسپری، کوددهی، از نمای باغ یا فضای سبز خانه خود در طول سال لذت ببرید. با نصب چمن مصنوعی در فضاهای سایه‌دار، خزه‌ای یا خشک به محیط خارق‌العاده در خانه خود ایجاد کنید.

اگر حیوانات خانگی یا کودکانی دارید که چمن‌های طبیعی حیاط شما را به گل و خاک تبدیل می‌کنند، اگر یک روف گاردن فوق‌العاده، حیاط پشتی متوسط یا یک بالکن کوچک دارید، این چمن مصنوعی رولی بهترین گزینه برای انتخاب شما هستند! ما به ارائه خدمات حرفه‌ای، شخصی و محصولات با کیفیت بالای خود مفتخریم.

در این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب سایت شما با سیاست حریم خصوصی ما موافقت می کنید.
اطلاعات بیشتر