کفپوش درجاریز

در اجرای کفپوش درجاریز از مخلوط لاستیک گرانولی (پودر شده) ، رنگ‌دانه مخصوص و تثبیت‌کننده UV استفاده می‌شوند. دانه‌های لاستیکی استفاده شده در این کفپوش در طی مراحل مختلف، کاملاً کنترل شده و با سرعت بالا در کارخانه تولید می‌شوند. گردوغبار، سیم و دیگر اجزای اضافی ایجاد شده در هر مرحله از تولید جدا می‌شود تا گرانول‌های نهایی تمیز و عاری از مواد اضافی باشند.

گرانول سیاه لاستیکی از لاستیک‌های بازیافتی صنایع خودرو تولید می‌شوند. این لاستیک بازیافتی با استفاده از آسیاب خرد شده و طی فرایند هرگونه آلودگی و گردوغبار از آن جدا می‌شود تا محصولی تمیز تولید گردد.

کفپوش درجاریز سایش کمتری داشته و بنابراین رنگ سطح پوشیده شده برای مدت طولانی حفظ خواهد شد. این کفپوش به دلیل یکدست بودن در هنگام بارندگی زه‌کشی مناسبی ایجاد می‌کند. در مناطق گرمسیری برابر سایش، کشش و اشعه ماورا بنفش UV خورشید بسیار بادوام و مقام است.

در مکان‌های مورداستفاده پوشش‌دهی مناسبی و کاملی ایجاد می‌کند و تمامی مواد استفاده شده در این محصول کاملاً غیرسمی است.

از این کفپوش برای زمین‌های بازی کودکان، سطح رویی پیست دوومیدانی و مکان بازی چندمنظوره پارک، اطراف استخر شنا، مسیرهای پیاده‌روی دوچرخه سواری، دکوراسیون حیاط باغ و ویلا استفاده می‌شود. به دلیل پوشش یکدست کفپوش درجاریز بر روی زمین برای کنترل و جلوگیری از علف‌های هرز نیز کاربرد دارد.

در این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب سایت شما با سیاست حریم خصوصی ما موافقت می کنید.
اطلاعات بیشتر