کفپوش لاستیکی

سال‌ها بود که لاستیک‌های کهنه ماشین و کامیون به محل دفن زباله‌ها ریخته می‌شد و یک فاجعه زیست‌محیطی با ابعاد عظیم ایجاد می‌کرد؛ بنابراین، این سؤال مطرح شد که ما با همه این لاستیک‌ها چه‌کار می‌کنیم؟ چرا از این لاستیک برای تولید محصولات مفیدی که مردم می‌توانند در دیگر زمینه‌های زندگی خود استفاده کنند مانند کفپوش لاستیکی بهره نبریم؟

لاستیک به شکل مایعی چسبناک و آدامس مانند است که از درختانی در مناطق استوایی آفریقا و آسیا که این ماده را تولید میکنند استخراج میشود. این ماده برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گرفته میگرد. دستکش ، کفش و بسیاری از وسایل منزل همه به نوعی حاوی لاستیک هستند، اما اولین و مهم ترین استفاده از لاستیک، ساخت لاستیک ماشین است.

چگونه لاستیک بازیافتی به کفپوش لاستیکی تبدیل می‌شوند که امروزه شاهد آن هستیم؟

لاستیک‌های بازیافتی ماشین‌ها از طریق فرایند بسیار پیچیده و طی مراحل کاملاً اختصاصی تبدیل به کفپوش لاستیکی می‌شوند. در اصل، لاستیک بازیافتی به قطعات کامل ریز خرد شده و سپس توسط چسب‌های مخصوص، طی فرایند فشار در قالب استاندارد به کفپوش لاستیکی تبدیل می‌شود.

در شرکت مت کالا، ما این لاستیک را به اشکال مختلف کفپوش تایل و رول با بالاترین کیفیت و مقاوم تبدیل می‌کنیم. همه این محصولات را می‌توان در مکان مختلفی استفاده کرد، اما کاربرد اصلی و عمده این کفپوش در سالن ورزشی و بدن‌سازی، زمین‌بازی پارک و اماکن سرباز است.

چه شما صاحب بزرگ‌ترین سالن ورزشی تجاری در شهر باشید و چه در فکر ساخت یک هوم جیم کوچک در خانه خود باشید، مت کالا کفپوش مناسب برای هر نوع ورزش را برای شما فراهم خواهد کرد.

در این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب سایت شما با سیاست حریم خصوصی ما موافقت می کنید.
اطلاعات بیشتر